Plecare:

Sosire:
Data:
 

Gara CFR Jibou din Jibou

Mersul trenurilor contact

Jibou , jud. Salaj, Romania

Plecări
Ora Tren Către
03:24 4083 Tren Regio 4083 din Jibou
Domanesti Hotoan Zalau Supur General Gh. Avramescu Tasnad Santau Moftinv Carei Tiream Dersida Satmarel Sacaseni Giorocuta h Sarmasag Acis
04:10 4381 Tren Regio 4381 din Jibou
Ulmeni Salaj Baia Mare Ticau Alunis Salaj Inau Somes Odorhei Fersig Satulung Miresu Mare Benesat
04:17 4422 Tren Regio 4422 din Jibou
Rus Ileanda Surduc Salaj Bizusa Dej Var Rastoci C.C.H Dej Gilgau Letca Citcau Caseiu Cuciulat Gilgau h Coplean Babuteni Glodu Somesului Capilna Ciocmani
05:11 4091 Tren Regio 4091 din Jibou
Letca Gilgau Cluj Napoca Ileanda Gherla Dej Citcau
05:18 4041 Tren Regio 4041 din Jibou
Somes Odorhei Fersig Satulung Miresu Mare Benesat Ulmeni Salaj Baia Mare Ticau Alunis Salaj Inau
05:22 4424 Tren Regio 4424 din Jibou
Rus Ileanda Surduc Salaj Bizusa Dej Var Rastoci C.C.H Dej Gilgau Letca Citcau Caseiu Cuciulat Gilgau h Coplean Babuteni Glodu Somesului Capilna Ciocmani
05:25 4072 Tren Regio 4072 din Jibou
Cuceu Salaj Zalau Poptelec Bocsa Mirsid Guruslau Borla Cimpia Salaj Sarmasag
06:00 4045 Tren Regio 4045 din Jibou
Ticau Alunis Salaj Inau Somes Odorhei Fersig Satulung Miresu Mare Benesat Ulmeni Salaj Baia Mare
06:25 Tren 4093 Tren 4093 din Jibou
Cluj Napoca Apahida Ileanda Gherla Dej Gilgau
07:00 4362 Tren Regio 4362 din Jibou
Zalau Supur Cuceu Salaj Tasnad General Gh. Avramescu Santau Poptelec Carei Moftinv Tiream Mirsid Satmarel Dersida Sacaseni Guruslau Bocsa Giorocuta h Sarmasag Borla Acis Domanesti Cimpia Salaj Hotoan
07:18 Tren 4098 Tren 4098 din Jibou
Ulmeni Salaj Benesat Baia Mare
08:08 1641 Tren InterRegio 1641 din Jibou
Ulmeni Salaj Benesat Seini Baia Mare
08:55 Tren 4454 Tren 4454 din Jibou
Zalau
09:20 4426 Tren Regio 4426 din Jibou
Citcau Caseiu Cuciulat Gilgau h Coplean Babuteni Glodu Somesului Capilna Ciocmani Rus Ileanda Surduc Salaj Bizusa Dej Var Rastoci C.C.H Dej Gilgau Letca
10:14 4087 Tren Regio 4087 din Jibou
Ileanda Gherla Dej Gilgau Cluj Napoca
12:00 4383 Tren Regio 4383 din Jibou
Ticau Alunis Salaj Inau Somes Odorhei Fersig Satulung Miresu Mare Benesat Ulmeni Salaj Baia Mare
13:45 4074 Tren Regio 4074 din Jibou
Borla Cimpia Salaj Sarmasag Cuceu Salaj Zalau Poptelec Bocsa Mirsid Guruslau
15:12 4366 Tren Regio 4366 din Jibou
Cimpia Salaj Bocsa Hotoan Tiream Cuceu Salaj Sacaseni Poptelec Sarmasag Mirsid Zalau Dersida Guruslau Tasnad Giorocuta h Supur Borla Carei Acis Santau
16:36 4086 Tren Regio 4086 din Jibou
Zalau Tasnad Carei Acis Sarmasag
16:39 4095 Tren Regio 4095 din Jibou
Nima Fundatura Ciocmani Gherla Rus Dezmir Rascruci Surduc Salaj Dej Bizusa Coplean Jucu Var Rastoci Bontida C.C.H Dej Gilgau Clujana h Letca Apahida Citcau Cluj Napoca Livada Somes Cuciulat Capilna Gilgau h Caseiu Iclod Babuteni Ileanda Glodu Somesului
16:43 4097 Tren Regio 4097 din Jibou
Ulmeni Salaj Benesat Baia Mare
17:07 4385 Tren Regio 4385 din Jibou
Alunis Salaj Inau Somes Odorhei Fersig Satulung Miresu Mare Benesat Ulmeni Salaj Baia Mare Ticau
17:25 4456 Tren Regio 4456 din Jibou
Poptelec Mirsid Zalau Cuceu Salaj
18:26 Tren 4090 Tren 4090 din Jibou
Ulmeni Salaj Benesat Seini Baia Mare Mediesu Aurit
18:50 4428 Tren Regio 4428 din Jibou
Citcau Caseiu Cuciulat Gilgau h Coplean Babuteni Glodu Somesului Capilna Ciocmani Rus Ileanda Surduc Salaj Bizusa Dej Var Rastoci C.C.H Dej Gilgau Letca
19:32 1642 Tren InterRegio 1642 din Jibou
Sfintu Gheorghe Predeal Bucuresti Toplita Brasov Sinaia Gilgau Beclean Saratel Campina Miercurea Ciuc Izvoru Muresului Ploiesti Deda Izvoru Oltului Baile Tusnad Gheorghieni Siculeni Dej Ileanda
19:38 4085 Tren Regio 4085 din Jibou
Satmarel Dersida Sacaseni Guruslau Bocsa Giorocuta h Sarmasag Borla Acis Domanesti Cimpia Salaj Hotoan Zalau Supur Cuceu Salaj Tasnad General Gh. Avramescu Santau Poptelec Carei Moftinv Tiream Mirsid
19:46 4043 Tren Regio 4043 din Jibou
Satulung Miresu Mare Benesat Ulmeni Salaj Baia Mare Ticau Alunis Salaj Inau Somes Odorhei Fersig
20:12 Tren 4099 Tren 4099 din Jibou
Ileanda Gherla Dej Letca Gilgau Cluj Napoca
21:13 4092 Tren Regio 4092 din Jibou
Miresu Mare Ulmeni Salaj Baia Mare
21:40 4452 Tren Regio 4452 din Jibou
Cuceu Salaj Poptelec Mirsid Zalau
Sosiri
Ora Tren De la
05:11 4091 Tren Regio 4091 din Jibou
Miresu Mare Ulmeni Salaj Benesat Baia Mare
05:13 4421 Tren Regio 4421 din Jibou
Citcau Capilna Cuciulat Gilgau h Ileanda Babuteni Glodu Somesului Dej Ciocmani Rus Surduc Salaj Bizusa Var Rastoci Gilgau Letca
06:25 Tren 4093 Tren 4093 din Jibou
Seini Baia Mare Mediesu Aurit Ulmeni Salaj Benesat
06:50 4082 Tren Regio 4082 din Jibou
Giorocuta h Sarmasag Borla Acis Zalau Cimpia Salaj Hotoan Tasnad Supur Cuceu Salaj Carei Santau Poptelec Bocsa Tiream Mirsid Dersida Sacaseni Guruslau
07:18 Tren 4098 Tren 4098 din Jibou
Gherla Dej Citcau Letca Gilgau Cluj Napoca Ileanda
08:08 1641 Tren InterRegio 1641 din Jibou
Siculeni Ploiesti Ileanda Sfintu Gheorghe Baile Tusnad Bucuresti Toplita Dej Sinaia Gilgau Predeal Saratel Busteni Miercurea Ciuc Brasov Izvoru Muresului Azuga Deda Beclean Izvoru Oltului Campina Gheorghieni
08:20 4361 Tren Regio 4361 din Jibou
Poptelec Bocsa Mirsid Guruslau Borla Cimpia Salaj Sarmasag Cuceu Salaj Zalau
08:50 4042 Tren Regio 4042 din Jibou
Benesat Ulmeni Salaj Baia Mare Ticau Alunis Salaj Inau Somes Odorhei Fersig Satulung Miresu Mare
09:08 4094 Tren Regio 4094 din Jibou
Bontida Jucu Gilgau Letca Apahida Citcau Cluj Napoca Cuciulat Capilna Gilgau h Caseiu Livada Somes Babuteni Ileanda Glodu Somesului Nima Iclod Ciocmani Gherla Rus Dezmir Fundatura Surduc Salaj Dej Bizusa Coplean Rascruci Var Rastoci
09:37 4071 Tren Regio 4071 din Jibou
Borla Cimpia Salaj Sarmasag Cuceu Salaj Zalau Poptelec Bocsa Mirsid Guruslau
10:03 4096 Tren Regio 4096 din Jibou
Ulmeni Salaj Benesat Baia Mare
10:14 4087 Tren Regio 4087 din Jibou
Acis Sarmasag Zalau Tasnad Carei
10:30 4451 Tren Regio 4451 din Jibou
Mirsid Zalau Cuceu Salaj Poptelec
15:09 4363 Tren Regio 4363 din Jibou
Sarmasag Borla Acis Domanesti Cimpia Salaj Hotoan Zalau Supur Cuceu Salaj Tasnad General Gh. Avramescu Santau Poptelec Carei Moftinv Tiream Mirsid Satmarel Dersida Sacaseni Guruslau Bocsa Giorocuta h
15:55 4046 Tren Regio 4046 din Jibou
Satulung Miresu Mare Benesat Ulmeni Salaj Baia Mare Ticau Alunis Salaj Inau Somes Odorhei Fersig
16:15 4425 Tren Regio 4425 din Jibou
Rastoci Gilgau Letca Citcau Caseiu Cuciulat Gilgau h Coplean Babuteni Glodu Somesului Capilna Ciocmani Rus Ileanda Surduc Salaj Bizusa Dej Var
16:33 4073 Tren Regio 4073 din Jibou
Borla Cimpia Salaj Sarmasag Cuceu Salaj Zalau Poptelec Bocsa Mirsid Guruslau
16:36 4086 Tren Regio 4086 din Jibou
Ileanda Gherla Dej Gilgau Cluj Napoca
16:39 4095 Tren Regio 4095 din Jibou
Miresu Mare Benesat Ulmeni Salaj Baia Mare Ticau Alunis Salaj Inau Somes Odorhei Fersig Satulung
17:54 4382 Tren Regio 4382 din Jibou
Inau Somes Odorhei Fersig Satulung Miresu Mare Benesat Ulmeni Salaj Baia Mare Ticau Alunis Salaj
18:05 4423 Tren Regio 4423 din Jibou
Bizusa Dej Var Rastoci Gilgau Letca Citcau Caseiu Cuciulat Gilgau h Coplean Babuteni Glodu Somesului Capilna Ciocmani Rus Ileanda Surduc Salaj
18:10 4084 Tren Regio 4084 din Jibou
Sarmasag Borla Tasnad Acis Cimpia Salaj Carei Hotoan Supur Satmarel Cuceu Salaj General Gh. Avramescu Santau Bocsa Poptelec Moftinv Tiream Mirsid Domanesti Dersida Sacaseni Guruslau Zalau Giorocuta h
18:26 Tren 4090 Tren 4090 din Jibou
Letca Gilgau Cluj Napoca Ileanda Gherla Dej
19:24 Tren 4455 Tren 4455 din Jibou
Zalau
19:32 1642 Tren InterRegio 1642 din Jibou
Benesat Seini Baia Mare Ulmeni Salaj
20:12 Tren 4099 Tren 4099 din Jibou
Benesat Baia Mare Ulmeni Salaj Satulung
20:50 4384 Tren Regio 4384 din Jibou
Somes Odorhei Fersig Satulung Miresu Mare Benesat Ulmeni Salaj Baia Mare Ticau Alunis Salaj Inau
21:13 4092 Tren Regio 4092 din Jibou
Rastoci Dej Letca Gilgau Cluj Napoca Apahida Ileanda Citcau Gherla
23:58 4044 Tren Regio 4044 din Jibou
Ticau Alunis Salaj Inau Somes Odorhei Fersig Satulung Miresu Mare Benesat Ulmeni Salaj Baia Mare

Adaugă mersul trenurilor
pe pagina ta!