Plecare:

Sosire:
Data:
 

Gara CFR Jibou din Jibou

Mersul trenurilor contact

Jibou , jud. Salaj, Romania

Plecări
Ora Tren Către
03:24 4083 Tren Regio 4083 din Jibou
Carei Tiream Dersida Satmarel Sacaseni Giorocuta h Sarmasag Acis Domanesti Hotoan Zalau Supur General Gh. Avramescu Tasnad Santau Moftinv
04:10 4381 Tren Regio 4381 din Jibou
Fersig Satulung Miresu Mare Benesat Ulmeni Salaj Baia Mare Ticau Alunis Salaj Inau Somes Odorhei
04:17 4422 Tren Regio 4422 din Jibou
Gilgau h Coplean Babuteni Glodu Somesului Capilna Ciocmani Rus Ileanda Surduc Salaj Bizusa Dej Var Rastoci C.C.H Dej Gilgau Letca Citcau Caseiu Cuciulat
05:11 4091 Tren Regio 4091 din Jibou
Gherla Dej Citcau Letca Gilgau Cluj Napoca Ileanda
05:18 4041 Tren Regio 4041 din Jibou
Alunis Salaj Inau Somes Odorhei Fersig Satulung Miresu Mare Benesat Ulmeni Salaj Baia Mare Ticau
05:22 4424 Tren Regio 4424 din Jibou
Gilgau h Coplean Babuteni Glodu Somesului Capilna Ciocmani Rus Ileanda Surduc Salaj Bizusa Dej Var Rastoci C.C.H Dej Gilgau Letca Citcau Caseiu Cuciulat
05:25 4072 Tren Regio 4072 din Jibou
Cimpia Salaj Sarmasag Cuceu Salaj Zalau Poptelec Bocsa Mirsid Guruslau Borla
06:00 4045 Tren Regio 4045 din Jibou
Miresu Mare Benesat Ulmeni Salaj Baia Mare Ticau Alunis Salaj Inau Somes Odorhei Fersig Satulung
06:25 Tren 4093 Tren 4093 din Jibou
Gherla Dej Gilgau Cluj Napoca Apahida Ileanda
07:00 4362 Tren Regio 4362 din Jibou
Sarmasag Borla Acis Domanesti Cimpia Salaj Hotoan Zalau Supur Cuceu Salaj Tasnad General Gh. Avramescu Santau Poptelec Carei Moftinv Tiream Mirsid Satmarel Dersida Sacaseni Guruslau Bocsa Giorocuta h
07:18 Tren 4098 Tren 4098 din Jibou
Ulmeni Salaj Benesat Baia Mare
08:08 1641 Tren InterRegio 1641 din Jibou
Baia Mare Ulmeni Salaj Benesat Seini
08:55 Tren 4454 Tren 4454 din Jibou
Zalau
09:20 4426 Tren Regio 4426 din Jibou
Dej Var Rastoci C.C.H Dej Gilgau Letca Citcau Caseiu Cuciulat Gilgau h Coplean Babuteni Glodu Somesului Capilna Ciocmani Rus Ileanda Surduc Salaj Bizusa
10:14 4087 Tren Regio 4087 din Jibou
Gilgau Cluj Napoca Ileanda Gherla Dej
12:00 4383 Tren Regio 4383 din Jibou
Miresu Mare Benesat Ulmeni Salaj Baia Mare Ticau Alunis Salaj Inau Somes Odorhei Fersig Satulung
13:45 4074 Tren Regio 4074 din Jibou
Bocsa Mirsid Guruslau Borla Cimpia Salaj Sarmasag Cuceu Salaj Zalau Poptelec
15:12 4366 Tren Regio 4366 din Jibou
Tasnad Mirsid Dersida Supur Carei Guruslau Giorocuta h Santau Bocsa Borla Acis Tiream Cimpia Salaj Hotoan Sacaseni Cuceu Salaj Sarmasag Zalau Poptelec
16:36 4086 Tren Regio 4086 din Jibou
Acis Sarmasag Zalau Tasnad Carei
16:39 4095 Tren Regio 4095 din Jibou
Cluj Napoca Livada Somes Cuciulat Capilna Gilgau h Caseiu Iclod Babuteni Ileanda Glodu Somesului Nima Fundatura Ciocmani Gherla Rus Dezmir Rascruci Surduc Salaj Dej Bizusa Coplean Jucu Var Rastoci Bontida C.C.H Dej Gilgau Clujana h Letca Apahida Citcau
16:43 4097 Tren Regio 4097 din Jibou
Ulmeni Salaj Benesat Baia Mare
17:07 4385 Tren Regio 4385 din Jibou
Benesat Ulmeni Salaj Baia Mare Ticau Alunis Salaj Inau Somes Odorhei Fersig Satulung Miresu Mare
17:25 4456 Tren Regio 4456 din Jibou
Cuceu Salaj Poptelec Mirsid Zalau
18:26 Tren 4090 Tren 4090 din Jibou
Baia Mare Mediesu Aurit Ulmeni Salaj Benesat Seini
18:50 4428 Tren Regio 4428 din Jibou
Dej Var Rastoci C.C.H Dej Gilgau Letca Citcau Caseiu Cuciulat Gilgau h Coplean Babuteni Glodu Somesului Capilna Ciocmani Rus Ileanda Surduc Salaj Bizusa
19:32 1642 Tren InterRegio 1642 din Jibou
Izvoru Oltului Baile Tusnad Gheorghieni Siculeni Dej Ileanda Sfintu Gheorghe Predeal Bucuresti Toplita Brasov Sinaia Gilgau Beclean Saratel Campina Miercurea Ciuc Izvoru Muresului Ploiesti Deda
19:38 4085 Tren Regio 4085 din Jibou
Hotoan Zalau Supur Cuceu Salaj Tasnad General Gh. Avramescu Santau Poptelec Carei Moftinv Tiream Mirsid Satmarel Dersida Sacaseni Guruslau Bocsa Giorocuta h Sarmasag Borla Acis Domanesti Cimpia Salaj
19:46 4043 Tren Regio 4043 din Jibou
Inau Somes Odorhei Fersig Satulung Miresu Mare Benesat Ulmeni Salaj Baia Mare Ticau Alunis Salaj
20:12 Tren 4099 Tren 4099 din Jibou
Gilgau Cluj Napoca Ileanda Gherla Dej Letca
21:13 4092 Tren Regio 4092 din Jibou
Baia Mare Miresu Mare Ulmeni Salaj
21:40 4452 Tren Regio 4452 din Jibou
Zalau Cuceu Salaj Poptelec Mirsid
Sosiri
Ora Tren De la
05:11 4091 Tren Regio 4091 din Jibou
Ulmeni Salaj Benesat Baia Mare Miresu Mare
05:13 4421 Tren Regio 4421 din Jibou
Var Rastoci Gilgau Letca Citcau Capilna Cuciulat Gilgau h Ileanda Babuteni Glodu Somesului Dej Ciocmani Rus Surduc Salaj Bizusa
06:25 Tren 4093 Tren 4093 din Jibou
Mediesu Aurit Ulmeni Salaj Benesat Seini Baia Mare
06:50 4082 Tren Regio 4082 din Jibou
Bocsa Tiream Mirsid Dersida Sacaseni Guruslau Giorocuta h Sarmasag Borla Acis Zalau Cimpia Salaj Hotoan Tasnad Supur Cuceu Salaj Carei Santau Poptelec
07:18 Tren 4098 Tren 4098 din Jibou
Cluj Napoca Ileanda Gherla Dej Citcau Letca Gilgau
08:08 1641 Tren InterRegio 1641 din Jibou
Izvoru Muresului Azuga Deda Beclean Izvoru Oltului Campina Gheorghieni Siculeni Ploiesti Ileanda Sfintu Gheorghe Baile Tusnad Bucuresti Toplita Dej Sinaia Gilgau Predeal Saratel Busteni Miercurea Ciuc Brasov
08:20 4361 Tren Regio 4361 din Jibou
Sarmasag Cuceu Salaj Zalau Poptelec Bocsa Mirsid Guruslau Borla Cimpia Salaj
08:50 4042 Tren Regio 4042 din Jibou
Somes Odorhei Fersig Satulung Miresu Mare Benesat Ulmeni Salaj Baia Mare Ticau Alunis Salaj Inau
09:08 4094 Tren Regio 4094 din Jibou
Dezmir Fundatura Surduc Salaj Dej Bizusa Coplean Rascruci Var Rastoci Bontida Jucu Gilgau Letca Apahida Citcau Cluj Napoca Cuciulat Capilna Gilgau h Caseiu Livada Somes Babuteni Ileanda Glodu Somesului Nima Iclod Ciocmani Gherla Rus
09:37 4071 Tren Regio 4071 din Jibou
Bocsa Mirsid Guruslau Borla Cimpia Salaj Sarmasag Cuceu Salaj Zalau Poptelec
10:03 4096 Tren Regio 4096 din Jibou
Ulmeni Salaj Benesat Baia Mare
10:14 4087 Tren Regio 4087 din Jibou
Carei Acis Sarmasag Zalau Tasnad
10:30 4451 Tren Regio 4451 din Jibou
Cuceu Salaj Poptelec Mirsid Zalau
15:09 4363 Tren Regio 4363 din Jibou
Tiream Mirsid Satmarel Dersida Sacaseni Guruslau Bocsa Giorocuta h Sarmasag Borla Acis Domanesti Cimpia Salaj Hotoan Zalau Supur Cuceu Salaj Tasnad General Gh. Avramescu Santau Poptelec Carei Moftinv
15:55 4046 Tren Regio 4046 din Jibou
Alunis Salaj Inau Somes Odorhei Fersig Satulung Miresu Mare Benesat Ulmeni Salaj Baia Mare Ticau
16:15 4425 Tren Regio 4425 din Jibou
Rus Ileanda Surduc Salaj Bizusa Dej Var Rastoci Gilgau Letca Citcau Caseiu Cuciulat Gilgau h Coplean Babuteni Glodu Somesului Capilna Ciocmani
16:33 4073 Tren Regio 4073 din Jibou
Mirsid Guruslau Borla Cimpia Salaj Sarmasag Cuceu Salaj Zalau Poptelec Bocsa
16:36 4086 Tren Regio 4086 din Jibou
Gilgau Cluj Napoca Ileanda Gherla Dej
16:39 4095 Tren Regio 4095 din Jibou
Somes Odorhei Fersig Satulung Miresu Mare Benesat Ulmeni Salaj Baia Mare Ticau Alunis Salaj Inau
17:54 4382 Tren Regio 4382 din Jibou
Baia Mare Ticau Alunis Salaj Inau Somes Odorhei Fersig Satulung Miresu Mare Benesat Ulmeni Salaj
18:05 4423 Tren Regio 4423 din Jibou
Glodu Somesului Capilna Ciocmani Rus Ileanda Surduc Salaj Bizusa Dej Var Rastoci Gilgau Letca Citcau Caseiu Cuciulat Gilgau h Coplean Babuteni
18:10 4084 Tren Regio 4084 din Jibou
General Gh. Avramescu Santau Poptelec Domanesti Moftinv Tiream Mirsid Zalau Dersida Sacaseni Guruslau Tasnad Giorocuta h Sarmasag Borla Carei Acis Cimpia Salaj Satmarel Hotoan Bocsa Supur Cuceu Salaj
18:26 Tren 4090 Tren 4090 din Jibou
Gherla Dej Letca Gilgau Cluj Napoca Ileanda
19:24 Tren 4455 Tren 4455 din Jibou
Zalau
19:32 1642 Tren InterRegio 1642 din Jibou
Ulmeni Salaj Benesat Seini Baia Mare
20:12 Tren 4099 Tren 4099 din Jibou
Ulmeni Salaj Satulung Benesat Baia Mare
20:50 4384 Tren Regio 4384 din Jibou
Alunis Salaj Inau Somes Odorhei Fersig Satulung Miresu Mare Benesat Ulmeni Salaj Baia Mare Ticau
21:13 4092 Tren Regio 4092 din Jibou
Ileanda Citcau Gherla Rastoci Dej Letca Gilgau Cluj Napoca Apahida
23:58 4044 Tren Regio 4044 din Jibou
Miresu Mare Benesat Ulmeni Salaj Baia Mare Ticau Alunis Salaj Inau Somes Odorhei Fersig Satulung

Adaugă mersul trenurilor
pe pagina ta!