Plecare:

Sosire:
Data:
 

Gara CFR Jibou din Jibou

Mersul trenurilor contact

Jibou , jud. Salaj, Romania

Plecări
Ora Tren Către
03:24 4083 Tren Regio 4083 din Jibou
Zalau Supur General Gh. Avramescu Tasnad Santau Moftinv Carei Tiream Dersida Satmarel Sacaseni Giorocuta h Sarmasag Acis Domanesti Hotoan
04:10 4381 Tren Regio 4381 din Jibou
Inau Somes Odorhei Fersig Satulung Miresu Mare Benesat Ulmeni Salaj Baia Mare Ticau Alunis Salaj
04:17 4422 Tren Regio 4422 din Jibou
Letca Citcau Caseiu Cuciulat Gilgau h Coplean Babuteni Glodu Somesului Capilna Ciocmani Rus Ileanda Surduc Salaj Bizusa Dej Var Rastoci C.C.H Dej Gilgau
05:11 4091 Tren Regio 4091 din Jibou
Gilgau Cluj Napoca Ileanda Gherla Dej Citcau Letca
05:18 4041 Tren Regio 4041 din Jibou
Ulmeni Salaj Baia Mare Ticau Alunis Salaj Inau Somes Odorhei Fersig Satulung Miresu Mare Benesat
05:22 4424 Tren Regio 4424 din Jibou
Gilgau Letca Citcau Caseiu Cuciulat Gilgau h Coplean Babuteni Glodu Somesului Capilna Ciocmani Rus Ileanda Surduc Salaj Bizusa Dej Var Rastoci C.C.H Dej
05:25 4072 Tren Regio 4072 din Jibou
Guruslau Borla Cimpia Salaj Sarmasag Cuceu Salaj Zalau Poptelec Bocsa Mirsid
06:00 4045 Tren Regio 4045 din Jibou
Somes Odorhei Fersig Satulung Miresu Mare Benesat Ulmeni Salaj Baia Mare Ticau Alunis Salaj Inau
06:25 Tren 4093 Tren 4093 din Jibou
Apahida Ileanda Gherla Dej Gilgau Cluj Napoca
07:00 4362 Tren Regio 4362 din Jibou
Mirsid Satmarel Dersida Sacaseni Guruslau Bocsa Giorocuta h Sarmasag Borla Acis Domanesti Cimpia Salaj Hotoan Zalau Supur Cuceu Salaj Tasnad General Gh. Avramescu Santau Poptelec Carei Moftinv Tiream
07:18 Tren 4098 Tren 4098 din Jibou
Ulmeni Salaj Benesat Baia Mare
08:08 1641 Tren InterRegio 1641 din Jibou
Benesat Seini Baia Mare Ulmeni Salaj
08:55 Tren 4454 Tren 4454 din Jibou
Zalau
09:20 4426 Tren Regio 4426 din Jibou
Ciocmani Rus Ileanda Surduc Salaj Bizusa Dej Var Rastoci C.C.H Dej Gilgau Letca Citcau Caseiu Cuciulat Gilgau h Coplean Babuteni Glodu Somesului Capilna
10:14 4087 Tren Regio 4087 din Jibou
Gilgau Cluj Napoca Ileanda Gherla Dej
12:00 4383 Tren Regio 4383 din Jibou
Somes Odorhei Fersig Satulung Miresu Mare Benesat Ulmeni Salaj Baia Mare Ticau Alunis Salaj Inau
13:45 4074 Tren Regio 4074 din Jibou
Cuceu Salaj Zalau Poptelec Bocsa Mirsid Guruslau Borla Cimpia Salaj Sarmasag
15:12 4366 Tren Regio 4366 din Jibou
Cuceu Salaj Zalau Poptelec Tasnad Supur Mirsid Carei Dersida Santau Guruslau Bocsa Giorocuta h Tiream Borla Acis Sacaseni Cimpia Salaj Hotoan Sarmasag
16:36 4086 Tren Regio 4086 din Jibou
Zalau Tasnad Carei Acis Sarmasag
16:39 4095 Tren Regio 4095 din Jibou
Rastoci Bontida C.C.H Dej Gilgau Clujana h Letca Apahida Citcau Cluj Napoca Livada Somes Cuciulat Capilna Gilgau h Caseiu Iclod Babuteni Ileanda Glodu Somesului Nima Fundatura Ciocmani Gherla Rus Dezmir Rascruci Surduc Salaj Dej Bizusa Coplean Jucu Var
16:43 4097 Tren Regio 4097 din Jibou
Ulmeni Salaj Benesat Baia Mare
17:07 4385 Tren Regio 4385 din Jibou
Somes Odorhei Fersig Satulung Miresu Mare Benesat Ulmeni Salaj Baia Mare Ticau Alunis Salaj Inau
17:25 4456 Tren Regio 4456 din Jibou
Cuceu Salaj Poptelec Mirsid Zalau
18:26 Tren 4090 Tren 4090 din Jibou
Benesat Seini Baia Mare Mediesu Aurit Ulmeni Salaj
18:50 4428 Tren Regio 4428 din Jibou
Ciocmani Rus Ileanda Surduc Salaj Bizusa Dej Var Rastoci C.C.H Dej Gilgau Letca Citcau Caseiu Cuciulat Gilgau h Coplean Babuteni Glodu Somesului Capilna
19:32 1642 Tren InterRegio 1642 din Jibou
Campina Miercurea Ciuc Izvoru Muresului Ploiesti Deda Izvoru Oltului Baile Tusnad Gheorghieni Siculeni Dej Ileanda Sfintu Gheorghe Predeal Bucuresti Toplita Brasov Sinaia Gilgau Beclean Saratel
19:38 4085 Tren Regio 4085 din Jibou
Guruslau Bocsa Giorocuta h Sarmasag Borla Acis Domanesti Cimpia Salaj Hotoan Zalau Supur Cuceu Salaj Tasnad General Gh. Avramescu Santau Poptelec Carei Moftinv Tiream Mirsid Satmarel Dersida Sacaseni
19:46 4043 Tren Regio 4043 din Jibou
Alunis Salaj Inau Somes Odorhei Fersig Satulung Miresu Mare Benesat Ulmeni Salaj Baia Mare Ticau
20:12 Tren 4099 Tren 4099 din Jibou
Letca Gilgau Cluj Napoca Ileanda Gherla Dej
21:13 4092 Tren Regio 4092 din Jibou
Miresu Mare Ulmeni Salaj Baia Mare
21:40 4452 Tren Regio 4452 din Jibou
Mirsid Zalau Cuceu Salaj Poptelec
Sosiri
Ora Tren De la
05:11 4091 Tren Regio 4091 din Jibou
Miresu Mare Ulmeni Salaj Benesat Baia Mare
05:13 4421 Tren Regio 4421 din Jibou
Ciocmani Rus Surduc Salaj Bizusa Var Rastoci Gilgau Letca Citcau Capilna Cuciulat Gilgau h Ileanda Babuteni Glodu Somesului Dej
06:25 Tren 4093 Tren 4093 din Jibou
Baia Mare Mediesu Aurit Ulmeni Salaj Benesat Seini
06:50 4082 Tren Regio 4082 din Jibou
Supur Cuceu Salaj Carei Santau Poptelec Bocsa Tiream Mirsid Dersida Sacaseni Guruslau Giorocuta h Sarmasag Borla Acis Zalau Cimpia Salaj Hotoan Tasnad
07:18 Tren 4098 Tren 4098 din Jibou
Letca Gilgau Cluj Napoca Ileanda Gherla Dej Citcau
08:08 1641 Tren InterRegio 1641 din Jibou
Gilgau Predeal Saratel Busteni Miercurea Ciuc Brasov Izvoru Muresului Azuga Deda Beclean Izvoru Oltului Campina Gheorghieni Siculeni Ploiesti Ileanda Sfintu Gheorghe Baile Tusnad Bucuresti Toplita Dej Sinaia
08:20 4361 Tren Regio 4361 din Jibou
Borla Cimpia Salaj Sarmasag Cuceu Salaj Zalau Poptelec Bocsa Mirsid Guruslau
08:50 4042 Tren Regio 4042 din Jibou
Inau Somes Odorhei Fersig Satulung Miresu Mare Benesat Ulmeni Salaj Baia Mare Ticau Alunis Salaj
09:08 4094 Tren Regio 4094 din Jibou
Babuteni Ileanda Glodu Somesului Nima Iclod Ciocmani Gherla Rus Dezmir Fundatura Surduc Salaj Dej Bizusa Coplean Rascruci Var Rastoci Bontida Jucu Gilgau Letca Apahida Citcau Cluj Napoca Cuciulat Capilna Gilgau h Caseiu Livada Somes
09:37 4071 Tren Regio 4071 din Jibou
Cuceu Salaj Zalau Poptelec Bocsa Mirsid Guruslau Borla Cimpia Salaj Sarmasag
10:03 4096 Tren Regio 4096 din Jibou
Benesat Baia Mare Ulmeni Salaj
10:14 4087 Tren Regio 4087 din Jibou
Tasnad Carei Acis Sarmasag Zalau
10:30 4451 Tren Regio 4451 din Jibou
Cuceu Salaj Poptelec Mirsid Zalau
15:09 4363 Tren Regio 4363 din Jibou
Cuceu Salaj Tasnad General Gh. Avramescu Santau Poptelec Carei Moftinv Tiream Mirsid Satmarel Dersida Sacaseni Guruslau Bocsa Giorocuta h Sarmasag Borla Acis Domanesti Cimpia Salaj Hotoan Zalau Supur
15:55 4046 Tren Regio 4046 din Jibou
Benesat Ulmeni Salaj Baia Mare Ticau Alunis Salaj Inau Somes Odorhei Fersig Satulung Miresu Mare
16:15 4425 Tren Regio 4425 din Jibou
Babuteni Glodu Somesului Capilna Ciocmani Rus Ileanda Surduc Salaj Bizusa Dej Var Rastoci Gilgau Letca Citcau Caseiu Cuciulat Gilgau h Coplean
16:33 4073 Tren Regio 4073 din Jibou
Zalau Poptelec Bocsa Mirsid Guruslau Borla Cimpia Salaj Sarmasag Cuceu Salaj
16:36 4086 Tren Regio 4086 din Jibou
Gilgau Cluj Napoca Ileanda Gherla Dej
16:39 4095 Tren Regio 4095 din Jibou
Alunis Salaj Inau Somes Odorhei Fersig Satulung Miresu Mare Benesat Ulmeni Salaj Baia Mare Ticau
17:54 4382 Tren Regio 4382 din Jibou
Miresu Mare Benesat Ulmeni Salaj Baia Mare Ticau Alunis Salaj Inau Somes Odorhei Fersig Satulung
18:05 4423 Tren Regio 4423 din Jibou
Caseiu Cuciulat Gilgau h Coplean Babuteni Glodu Somesului Capilna Ciocmani Rus Ileanda Surduc Salaj Bizusa Dej Var Rastoci Gilgau Letca Citcau
18:10 4084 Tren Regio 4084 din Jibou
Acis Cimpia Salaj Bocsa Hotoan Supur Cuceu Salaj Domanesti General Gh. Avramescu Santau Poptelec Zalau Moftinv Tiream Mirsid Tasnad Dersida Sacaseni Guruslau Carei Giorocuta h Sarmasag Borla Satmarel
18:26 Tren 4090 Tren 4090 din Jibou
Gilgau Cluj Napoca Ileanda Gherla Dej Letca
19:24 Tren 4455 Tren 4455 din Jibou
Zalau
19:32 1642 Tren InterRegio 1642 din Jibou
Ulmeni Salaj Benesat Seini Baia Mare
20:12 Tren 4099 Tren 4099 din Jibou
Ulmeni Salaj Satulung Benesat Baia Mare
20:50 4384 Tren Regio 4384 din Jibou
Ulmeni Salaj Baia Mare Ticau Alunis Salaj Inau Somes Odorhei Fersig Satulung Miresu Mare Benesat
21:13 4092 Tren Regio 4092 din Jibou
Cluj Napoca Apahida Ileanda Citcau Gherla Rastoci Dej Letca Gilgau
23:58 4044 Tren Regio 4044 din Jibou
Somes Odorhei Fersig Satulung Miresu Mare Benesat Ulmeni Salaj Baia Mare Ticau Alunis Salaj Inau

Adaugă mersul trenurilor
pe pagina ta!